Álláslehetőség! Mélyépítős munkatársat keresünk.

Út és vízi közmű-tervező mérnök

munkakörbe.

FELADATOK:

  • Út, vízi közművek tervezése,
  • Tanulmánytervek minőségi elkészítése – önállóan,
  • Engedélyezési tervdokumentációk összeállítása,
  • Kiviteli tervek pontos, részletes elkészítése,
  • Altervezőkkel és hatóságokkal való önálló egyeztetés a folyamatos munka érdekében.
  • Építőmérnök munkatársi feladatok elvégzése Vezető Tervező irányítása mellett.

Elvárások

  • Egyetemi diploma
  • AUTOCAD Civil 3D tervezőprogram ismerete és használata
  • Jó szervezőkészség, kreativitás, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • egy nagy múltú, sikeres cég stabil háttere
  • sokrétű feladatkör, mely kiváló tapasztalatszerzésre ad lehetőséget
  • nagy projektekben való részvétel
  • professzionális munkakörülmények
  • betanulási időszakban több éves tapasztalattal rendelkező kollégák segítő közreműködése

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást